Обслуживание
Категория: Водойми 24 ноября 2015 Автор:

Обслуговування

Догляд за біобасейном

набагато простіший і не вимагає стільки зусиль і витрат, як традиційний басейн. Особливості догляду будуть залежати від типу водойми, яку ви вирішили побудувати з нашою допомогою.

Після завершення будівництва кожен наш клієнт отримує керівництво – чітку інструкцію з догляду за вашим новим басейном. Воно буде включати три дії:

1 Видалення дрібного сміття. Для цього використовуються робот-пилосос. Він майже самостійно очищає басейн, тому дуже практичний в експлуатації. Багатьма моделями можна легко керувати за допомогою пульта. Якщо ви вирішите купити такого робота, то в перспективі зможете заощадити гроші на обслуговуванні.

2 Видалення великого сміття. Для видалення листя або іншого сміття в біобасейні передбачено скімер. Іноді його потрібно чистити від накопиченого сміття. Але ця процедура виконується просто і швидко.

3 Професійне обслуговування. Біобасейн майже не потребує професійного обслуговування - лише два рази на рік систему циркуляції води потрібно проходити ревізію. Найкраще це робити перед морозами і після них, щоб якомога довше продовжити плавальний сезон. Ось і все обслуговування, просто і не складно. Але є проєкти, які не потребують навіть цього.

Догляд за біопрудом

схожий на догляд за біобасейном. Чистити дно і стінки чаші краще ручним водним пилососом - ним зручніше чистити нерівні поверхні.

Усі рослини в біопруді багаторічні, тому з часом вони розростуться і, можливо, знадобиться підрізка зайвих рослин.

Біопруд, так само як і біобасейн, потребує професійного обслуговування двічі на рік. Але перед морозами в біопруді потрібно буде не тільки провести ревізію системи циркуляції води, але і підрізати всі рослини. Листя, які залишилися в пруду, з часом розкладаються і в результаті органічного розпаду збагачують воду всіма поживними елементами, які вони вбирали в себе протягом усього літа. Тому як тільки потепліє, почнуть активно розмножуватися водорості. І для того щоб прискорити процес запуску біопруду навесні, необхідно восени перед консервацією зробити генеральне прибирання. Додатково можна натягнути тіньову сітку над ставком, вона дозволить зменшити потрапляння в біопруд листя з дерев, що ростуть поруч, якщо вони у вас є.

У морозний період воду з біобасейну зливати не потрібно, а утворений льодовий каток можна використовувати за призначенням! А для любителів екстремальних відчуттів - як ополонку.

Оцените материал
(20 голосов)
Оценка материала 4.8 из 5 на основе 20 голосов

Контакти

Наша мета створити продукт, від якого Ви отримуватимете задоволення.

Емоції – це те, що залишиться у Вашій пам'яті надовго.

+38 073 622 51 76

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

чат в Viber:
Viber PUBLIC
 

Наші роботи (міні галерея)