Какие бывают биоводоёмы?

Сьогодні мати на своїй ділянці водойму з живою, чистою водою прагнуть багато хто. Однак наразі існує кілька видів таких водойм: біобасейни та біопруди, побудовані за різними технологіями. Щоб вибрати з них найбільш підходящий саме вам, необхідно з'ясувати, в чому ж полягають відмінності одного типу натуральної водойми від іншого.

Категория: Статті 23 февраля 2013 Автор:

Типи біобасейнів. Які бувають біоводоїми.

Види біоводойм

Біоводойми від компанії BioPools® поділяються на чотири основні типи.

Тип 1. Біобасейни система 2в1

У цьому типі плавальна частина біобасейну поєднана із зоною регенерації і має загальне водне плесо. Зовні такий біобасейн виглядає як ставок і звичайний басейн одночасно.
Плавання в такій водоймі з ніжно лоскочучими шкіру рослинами нагадує плавання в природному озері або річці, тільки вода в ньому не цвіте, не мутніє і залишається завжди прозорою.

Тип 2. Біобасейни система 1+1

У цьому типі зона регенерації розташована окремо від зони плавання. Такий біобасейн привабливий тим, що його власник отримує одночасно два роздільних водоймища: плавальний басейн і декоративний ставок з водними рослинами.
Для тих, хто не любить плавати з рослинами, біобасейн за типом 2 - найкраще рішення. Адже в цьому випадку з'являється унікальна можливість насолоджуватися одразу двома задоволеннями - плаванням у прозорій воді і спогляданням на водний квітучий сад.

Тип 3. Біобасейни без рослин.

Такі басейни відрізняються від перших двох типів технологією очищення води. Вона полягає у використанні біофільтра та фосфатного фільтра, які розміщуються окремо від басейну, поруч з ним, наприклад, під настилом з тераси або газоном.

Цей вид відмінно підійде для будівництва громадських біобасейнів, а також для тих, хто прагне звести догляд за басейном до мінімуму - з такою водоймою вдасться уникнути навіть тих рідкісних випадків,

коли необхідно підрізати розрослі багаторічні водні рослини.

За зовнішнім виглядом такі басейни нічим не відрізняються від звичайних, але за якістю води, відчуттями під час плавання, їх не порівняти. Немає неприємного запаху, сухості шкіри після плавання і печіння в очах. Вас ніколи не турбуватимуть проблеми зі здоров'ям через плавання в неякісній воді.

Тип 4. Плавальні біопруди.

Біопруди за зовнішнім виглядом нічим не відрізняються від декоративного штучного ставка або природного озера. За винятком використання інноваційної технології очищення і як наслідок природно-прозорої води. Нерідко біопруд стає центром, основним акцентом ландшафту, який декорується відповідно до дизайну і архітектурного стилю ставка.

У будівництві біопрудов не використовуються бетонні чаші, як для басейнів. Замість них використовується просто плівка. Якщо ґрунт дозволяє, то плівку укладають прямо на нього. В іншому випадку стінки ставка штукатуряться розчином з армованою сіткою. Звичайно, це впливає на ціну будівництва ставка.

image 002
image 002
image 002

Оцените материал
(14 голосов)
Оценка материала 4.6 из 5 на основе 14 голосов

Контакти

Наша мета створити продукт, від якого Ви отримуватимете задоволення.

Емоції – це те, що залишиться у Вашій пам'яті надовго.

+38 073 622 51 76

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

чат в Viber:
Viber PUBLIC
 

Наші роботи (міні галерея)